0907 788 892 Po - Št: 08:00 - 16:00 Pi: 08:00 - 14:00

Samsung Galaxy Buds+ SM-R175 Black

EU distribúcia EU distribúcia
(0)
  • Skladom: 5 ks+
  • Kód produktu: 109860
  • Záruka: 24 mesiacov
  • Stav produktu: Nový
  • 104,40 €
  • Bez DPH: 87,00 €


Príslušenstvo k dokúpeniu

Stav: Nový

Xiaomi Mi Band 4

21,12 €

Stav: Nový

Xiaomi Mi Band 5

28,06 € 59,90 €

Stav: Nový

Xiaomi Mi Band 3 Black

12,60 €

Stav: Nový

Xiaomi IMILAB KW66 Black

51,99 € 59,99 €

Stav: Nový

Huawei Watch GT 2 46mm Sunset Orange

177,00 €

Stav: Nový

Xiaomi Amazfit GTS Vermillion Orange

97,00 €

Stav: Nový

Huawei Watch GT 2 46mm Titanium Gray

216,00 €

Stav: Nový

Xiaomi Amazfit GTR 42mm Coral Red

118,00 €

Stav: Nový

Huawei Watch Fit Graphite Black

96,00 €

Stav: Nový

Huawei Watch Fit Mint Green

96,00 €

Stav: Nový

Huawei Watch Fit Cantaloupe Orange

96,00 €

Stav: Nový

Xiaomi IMILAB KW66 Green

51,99 € 59,99 €

Stav: Nový

Xiaomi Amazfit Verge Moonlight White

106,90 €

Stav: Nový

Xiaomi Amazfit Verge Twilight Blue

106,90 €

Stav: Nový

LAIANZHI KP302 Respirátor FFP3 1ks/bal

2,88 € 4,50 €

Stav: Nový

AMO Respirátor FFP2 / KN95 20ks/bal

15,00 €

Stav: Nový

Oprpro Respirátor FFP2 / KN95 1ks

0,85 €

Stav: Nový

LAIANZHI KP302 Respirátor FFP3 20ks/bal

50,40 € 75,00 €

Stav: Nový

Xiaomi Haylou GT1 Black

17,14 €

Stav: Nový

Xiaomi Haylou GT1 Pro Black

21,79 €

Stav: Nový

Apple AirPods Pro

216,00 €

Popis produktu

Tieto bezdrôtová slúchadlá od spoločnosti Samsung sedia v ušiach prirodzene a pevne, takže ich počas nosenia nebudete vôbec vnímať. Filtrujú ruch okolia, a vy si preto môžete vychutnať svoju obľúbenú pesničku alebo telefonát s kamarátmi v maximálnej kvalite aj uprostred davu. Ak potrebujete komunikovať s okolím, nastavenie si prispôsobíte tak, aby ste počuli hudbu v slúchadlách aj ruch okolo seba. S plne nabitými slúchadlami a puzdrom si môžete užívať dokonalý zvuk v priebehu celého dňa, celková výdrž dosahuje až 22 hodín a bezdrôtové nabíjanie vás nezdrží dlhšie, ako je nevyhnutné.

Malé slúchadlá, veľký zážitok

Započúvajte sa do svojej obľúbenej pesničky v ešte lepšom prevedení. Galaxy Buds+ majú širší dvojpásmový dynamický systém a ešte lepšie ovládanie. Hlboké i vysoké tóny znejú tak živo a jasne, že sa do sveta hudby ponoríte okamžite po nasadení slúchadiel. 

Telefonujte kdekoľvek

Úplne nový rozmer získa okrem hudby aj telefonovanie. Slúchadlá majú jeden vnútorný a dva vonkajšie mikrofóny. Spoločne dokážu zvýrazniť váš hlas a zároveň stlmiť okolitý hluk, takže počas telefonovania budete vašich blízkych počuť tak jasne, ako keby ste stáli pri sebe.

Upravte si hlasitosť okolia

Prirodzený a čistý zvuk v štúdiovej kvalite vás prekvapí po každom nasadení slúchadiel. Sledovanie filmov, hovory i počúvanie audiokníh či podcastov si užijete naplno a bez zbytočných rušivých elementov. Ak potrebujete počuť aj vonkajší ruch, sami si v nastavení upravíte, ako veľmi chcete okolie potlačiť. Aj so slúchadlami v ušiach môžete komunikovať v obchode alebo počúvať hlásenie o meškaní vlaku.

Hrajú celý deň

Nenechajte sa pri počúvaní obmedzovať batériou. Galaxy Buds+ zvládnu hrať až 11 hodín bez prestávky a, pokiaľ  máte so sebou nabíjacie puzdro, dostanete sa až na 22 hodín. Za tri minúty v nabíjačke získajú slúchadlá dostatok energie na celú hodinu hrania. Užívať hudbu si môžete aj v prípade, že nemáte dostatok času na nabíjanie. 

Bezdrôtové nabíjanie

Nabíjacie puzdro je bezdrôtové, takže slúchadlá jednoducho nabijete pomocou akejkoľvek kompatibilnej bezdrôtovej nabíjačky. Nabiť sa dajú aj pomocou telefónu, ktorý tento typ nabíjania umožňuje. Vo svojom smartfóne, s ktorým máte Galaxy Buds+ spárované, ľahko zistíte, koľko percent batérie majú jednotlivé slúchadlá a puzdro k dispozícii, a takisto viete, kedy je potrebné použiť nabíjačku.

V ušiach ich ani nepocítite

Galaxy Buds+ sú ergonomicky vytvarované tak, aby boli počas nosenia príjemné a zároveň pevne držali tam, kde majú. Môžete si vybrať z troch farebných prevedení podľa vašich preferencií. Slúchadlá sa vyrábajú v elegantnom čiernom, čisto bielom alebo modernom svetlomodrom variante.

Jednoduché ovládanie

Telefón môžete nechať v kabelke alebo vo vrecku pokojne aj celý deň. Slúchadlá sa totiž dajú jednoducho ovládať poklepaním. Jedno dotknutie touchpadu spustí alebo pozastaví prehrávanie, dvojitým poklepaním prijmete hovor alebo preskočíte na nasledujúcu skladbu a trojité poklepanie vás vráti na predchádzajúcu pesničku. V ponuke nájdete aj dlhšie podržanie prsta na touchpade, pre ktoré si sami nastavíte príkaz.

Spárujú sa samé

K telefónu, tabletu, inteligentným hodinkám či k inému inteligentnému zariadeniu od spoločnosti Samsung sa slúchadlá pripoja po aktivácii Bluetooth v priebehu okamihu. Bez toho, aby ste ich museli odpojiť a následne znova spárovať, samé si vyhľadajú najbližšie zariadenie.

Ďalšie charakteristiky
Doba prehrávania 22 hodinopravit
Prenos signálu bezdrátováopravit
Účel sportovníopravit
Rozmery a ďalšie fyzické parametry
Hmotnosť 100 gopravit
Slúchadlá s mikrofónom anoopravit
Súhrn
Konektor USB-Copravit
Typ slúchadiel špuntyopravit
Výrobca Samsungopravit
Zaradenie Bezdrátová sluchátka, Sluchátka s mikrofonem

Napísať recenziu

Poznámka: HTML nie je preložené!